بخون تا بدونی

خبر،داستان،سیاسی،طنز،خلاصه همه چیز

بخون تا بدونی

خبر،داستان،سیاسی،طنز،خلاصه همه چیز

قانون این وب فقط یه چیزه و بس و این قانون دراین بیت شعر زیبا از استاد شهریار خلاصه میشه

شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید


ورنه قاضی در قضا نامهربانی میکند

پیام های کوتاه

۱۸ مطلب در مهر ۱۳۹۴ ثبت شده است

سلام

چند وقتیه که تمام ملت درگیر بحث انرژی هسته ای و مذاکرات جناب ظریف و 5+1 هستن.

خیلی ها نگران این که نکنه با این اقدامات هم باز به حق خودمان نرسیم.

البته نگرانیشون به حق و درسته چون زمان جناب سید محمد خاتمی همچین رکبی از آمریکا خوردیم و فقط چند سال عقب افتادیم و هیچی به دست نیاوردیم اما این دو سال با اقدامات آقای ظریف و روحانی و اعتماد بیش از حدشون به آمریکا خاطرات تلخ ده های اخیر برای ملت یاد آوری شد.

هر چند که بر خلاف دستور مستقیم رهبر مبنی بر عدم مذاکره با آمریکا به دلیل غیر قابل اعتماد بودنشون اما جناب روحانی و ظریف این خط قرمز و هزاران خط قرمز دیگه نظام مقدس اسلامی رو زیر پا گذاشتن و با این گرگ خونخار وارد مذاکره و معامله شدن و نگرانی های ملت را بیش از حد افزایش دادن.

اما حالا در پی تایید این مذاکره از سوی رهبر ما کمی نفس راحت کشیدیم چون رهبرم سید علی خامنه ای برجام رو مشروط تایید کردن و این همان عملی بود که از ایشان انتظار می رفت.

و خدارو شکر که این مملکت هنوز پدری به نام سید علی دارد که شجاعانه در مقابل نقشه های پلید دشمن ایستاده.۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۰ مهر ۹۴ ، ۱۴:۰۱
محمد جواد

ماه محرم خود هزاران درد برای شیعه دارد اما ما شیعیان که از حسین زهرا یاد گرفتیم که حامی مظلوم باشیم و از ظلم تبعیت نکنیم دیدن مصائب امروز جهان اسلام و این همه ظلم در سراسر جهان برایمان سخت و غیر قابل تحمل است.

و صد افسوس که قدرتی بر حمایت این مظلومین جز دعا و نوشتن نداریم.


اللهم عجل لولیک الفرج
۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۴ مهر ۹۴ ، ۱۳:۰۰
محمد جواد


باز هم محرم و اوج عشق و شور شیعه.

دلم برای حرمت تنگ شده آقا جان،
جان مادرت زهرا سلام الله علیها اربعین مرا هم جز زوارت بنویس.


۱ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۴ مهر ۹۴ ، ۱۲:۵۵
محمد جواد

سایت خودنویس سخنان روحانی را با تیتر «دکان شما کساد نمی شود» منتشر کرد و آورد که «رئیس جمهوری ایران با اشاره به مخالفان برجام، گفت که آنها نیز سهمی از رفع تحریم‌ها خواهند برد: «شما بعضی از سخنان را نشنیده بگیرید تا به موقع جواب آن داده شود من در فرصت‌های بعدی برای مردم در این زمینه توضیح می‌دهم چه کسی است که از افتخارات ملت و غرور ملت و رفع تحریم‌ها ناراحت است والله شما هم ضرر نمی‌کنید. ناراحت نباشید بعداز تحریم شما هم منفعت خواهید برد و دکان شما کساد نمی‌‌شود ناراحت نباشید».
این سایت همچنین ادامه داد که «روحانی در سخنرانی خود که چند ماه پیش از انتخابات مجلس برگزار می‌شود، مژده داد که در ماه‌های بعد، مردم شاهد «رشد و رونق اقتصادی» خواهند بود: «این ملت در برابر تحریم ها با رشادت ایستاده است در ماه‌های آینده با رفع تحریم‌ها نشان می‌دهیم که ملت ما پیروز صحنه است. در ماه‌های آینده شاهد رشد و رونق اقتصادی خواهیم بود.»
بی بی سی فارسی نیز با انتخاب تیتر «پاسخ برخی سخنان را در زمان لازم می‌دهم» به استقبال سخنان رئیس جمهوری رفت و نوشت که حسن روحانی رئیس جمهور ایران با انتقاد از مخالفان توافق هسته‌ای بین ایران و قدرت‌های جهانی، خطاب به حامیان خود گفت: «برخی سخنان را نشنیده بگیرید تا در زمان لازم پاسخ آن را بدهم.»
این سایت ادامه داد با بزرگنمایی اظهارات رئیس جمهوری در خصوص کاسبی منتقدان از تحریم ها نوشت که روحانی در جریان سفر استانی خود به مازندران، با متهم کردن برخی از مخالفان به اینکه «از تحریم‌ سود می کنند» افزود: «شما هم ضرر نمی‌کنید؛ بعد از تحریم این منفعت برای شما هم خواهد بود. نگران نباشید، دکان شما کساد نمی‌شود.»
بی بی سی فارسی این گونه ادامه داد که «در جریان بحث های مربوط به برجام در مجلس ایران، دولت روحانی مورد انتقاد شدید مخالفان توافق هسته ای قرار گرفته و به نادیده گرفتن خطوط قرمز تعیین شده از سوی آیت‌الله خامنه‌ای در جریان مذاکرات متهم شده است».
همچنین سایت مذکور افزود که «در پی توافق جامع هسته ای ایران و قدرت های جهانی، آیت‌الله خامنه ای در چند نوبت راجع به زمینه سازی «نفوذ» آمریکا در کشور در فضای بعد از توافق هشدار داده است».
العربیه نیز با ذوق زدگی از اظهارات روحانی به انتشار سخنان وی در خصوص نقد منتقدان توافق پرداخت و از قول روحانی نوشت «شما بعضی از سخنان را نشنیده بگیرید تا به موقع جواب آن داده شود من در فرصت‌های بعدی برای مردم در این زمینه توضیح می‌دهم چه کسی است که از افتخارات ملت و غرور ملت و رفع تحریم‌ها ناراحت است والله شما هم ضرر نمی‌کنید. ناراحت نباشید بعد از تحریم شما هم منفعت خواهید برد و دکان شما کساد نمی‌‌شود ناراحت نباشید.»
سایت شبکه « من وتو» نیز با تمرکز بر سخنان روحانی مبنی بر اینکه «هر کس می خواهد شعار دهد از جیب و زندگی خودش نه از زندگی فقرا و محرومین شعار دهد» به انعکاس سخنان رئیس جمهوری پرداخت.
صدای آمریکا نیز با موج سواری به انعکاس اظهارات روحانی پرداخت و تلاش کرد تا اصولگرایان را موضوع سخنان وی معرفی کند.
سایت های ضد انقلاب خارج‌نشین همه تلاش خود را برای بهره برداری سیاسی از اظهارات رئیس جمهوری کرده و این سخنان را نشانه شکاف در داخل نظام تعبیر کردند.
۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۲ مهر ۹۴ ، ۱۳:۲۰
محمد جواد

آقای لاریجانی پیش خودت چی فکر کردی؟؟؟؟

نکنه باورت شده صاحب بی قید و شرط مجلسی و حق هر کاری داری؟؟؟

مردک 

چه بسا که لفظ مردک هم برای تو زیاد باشه

کمی هم به فکر ملت و وضع جامع باش و کم سرنوشت مردم رو بازیچه جناح بندی های سیاسی کنید.

این نماینده ها از طرف مردم انتخاب شدن که حرف بزنن نه این که شما و رفقات با زور دهنشون رو ببندی اجازه صحبت بهشون ندی.


کاش کمی بوی از شهدای که رفتن تا افرادی مثل تو تکیه بر قدرت بزنن میبردی.


۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۱ مهر ۹۴ ، ۱۷:۵۶
محمد جواد۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۰ مهر ۹۴ ، ۱۷:۴۵
محمد جواد


۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۸ مهر ۹۴ ، ۱۸:۴۷
محمد جواد

شرح با شما؟؟؟

بگو ببینم چی میفهمی


۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۷ مهر ۹۴ ، ۲۲:۱۲
محمد جواد

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۷ مهر ۹۴ ، ۱۸:۲۳
محمد جواد
۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۶ مهر ۹۴ ، ۱۳:۲۷
محمد جواد

این چند وقته همه ملت درگیر ماجرای برجام و اتفاقات منا شدن.


نمیدونم کدوم تلخ تر و سنگین تره اما تا همین حد میدونم که شهدای منا برای چند ساعت زجر کشیدن و از میان ما با عزت پر کشیدن و رفتن اما با توافق و رای آوردن برجام، ما ملت عزتمون رو دو دستی تقدیم به استکبار میکنیم و با رنگ بنفش حاشیه کیک شیرینی، این برد رو بعد از 35 سال برای آمریکا چند برابر شیرین تر میکنیم.


اما تلخ تر از همه اینا کج فهمی و اطلاع نداشتن مردم از اتفاقات اخیره دیشب که برنامه ثریا پخش می شد قسمتی در مورد نظر مردم در باره برجام بود  اما خیلی از هموطنان خوبم وقتی ازشون می پرسیدن به نظر شما در برجامم چیزهای که دادیم و گرفتیم مساویه ؟؟؟؟


جواب میدادن که بله یا برابره یا ما امتیازات بیشتری گرفتیم.


من تعجبم از هموطنام اینه که چرا در مورد چیزی که حتی کوچکترین اطلاعاتی در موردش ندارن نظر میدن.

چرا برای سرنوشت خودشون که گره خورده به یک تصمیم رئیس جمهور این میهن اسلامیه هیچ تحقیقی نمیکن و مطالبه ای از ایشون ندارن.

ملت خوب ایران به قول رئیس جمهور حتی مشکل آب خوردن هم با توافق حل میشه به نظر شما اگر چیزی اینقدر مهم باشه لازم نیست حتی یک ساعت در موردش تحقیق کنیم و وقت بزاریم و فکر کنیم.

امیدوارم بنده اشتباه کرده باشم وبرجام نوید دهنده روزهای خوب و خوش برای همه ما باشه اما از تاریخ که درس هاش برای من و شما عیانه اینچنین برداشتی نمیشه کرد و روزی میرسه که همه تاسف کم کاریمون رو میخوریم.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۱ ۱۵ مهر ۹۴ ، ۲۳:۳۹
محمد جواد

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۵ مهر ۹۴ ، ۲۱:۴۰
محمد جواددر خبرها آمده بود :

مسئولان استان فارس در اقدامی تعجب برانگیز برای استقبال از متوفیان منا، مجبور به استفاده از دست گل‌هایی با ریشه و خاک شدند!

به گزارش خبرگزاری دانشجو، مسئولان استان فارس در اقدامی حیرت انگیز، دست گل هایی که حاوی ریشه و خاک بود را جهت استقبال از متوفیان منا آماده کردند.

لازم به ذکر است، این نمونه گل های با ریشه، غالبا در بلوارها و فضای سبز شهرداری یافت می شود.

درست در زمانی که دم از بی کفایتی وحشتناک سعودی می زنیم دیدن چنین بی کفایتی هایی از مدیران خودمان آن هم در استقبال از ابدان مطهر جان باختگان بی کفایتی سعودی ها جدا خنده ای مشمئز کننده را بر لبان ما نقش می زند .گرچه نمی خواهیم این دو ( بی کفایتی سعودی ها و بی کفایتی مدیران استان فارس ) را در یک کفه بگذاریم ولی چنین حرکات سخیف که محصول بی مبالاتی و بی کفایتی آن هم در چنین هنگامه ای هست جدا غم مارا دو چندان می کند .

۱ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۱۴ مهر ۹۴ ، ۱۹:۵۰
محمد جواد

۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۳ مهر ۹۴ ، ۲۳:۲۴
محمد جواد

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۳ مهر ۹۴ ، ۲۲:۱۷
محمد جواد

هر چقدر میخوام به کارای دولت فکر نکنم و در آرامش باشم نمیشه که نمیشه.!.!


این دو خبر رو بخونید و بفهمید اعتدال در دولت آقای روحانی یعنی چی؟؟؟؟؟؟موافقت با برگزاری تجمع در حمایت از توافق

http://www.afkarnews.ir/vdchvxnkq23nmzd.tft2.html?k=shrk1اتمام حجت دوباره پلیس به باقیمانده اجتماع کنندگان مقابل مجلس/استقرار نیروی انتظامی در منطقه


http://www.shahrekhabar.com/political/1443881880233997
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ مهر ۹۴ ، ۲۲:۱۶
محمد جواد

سلام

سلام به دوستان گرامی و عزیز.

 تغریبا یک سالی نبودم اما حالا دوباره برگشتم.

با شوقی دو چندان و ذهنی آرام و آسوده.


این یکی دو سال گذشته اتفاقات عجیب و غریب و میشه گفت تلخ زندگیم رو در بر گرفته بود، که الحمدالله تو این چند ماه گذشته زندگی روی دیگش رو به من نشون داد.

 و من که در دریای طوفانی زندگی در حال غرق شدن بودم به ساحل امن و آرامش رسیدم.

خدا رو شاکرم اما بیشتر از همه چیز به خاطر یک  اتفاق و نعمت از اون سپاس گذارم.

نعمتی که خیلی ها آرزوش رو دارن.

نعمتی به اسم همسر  ، گلی از گلستان خداوند منان که به این بنده حقیر و مسکینش هدیه داده.


بله در سال روز ازدواج امیر المومنین و حضرت زهرا سلام الله علیها خداوند همسری زهرا وار به این حقیر عنایت کرده و امیدوارم بتونم جوابگوی خوبی برای این نعمت رب العالمین باشم.


و امیدوارم زندگی تمامی شما دوستان عزیز هم غرق آرامش و سعادت باشه.


۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۱ مهر ۹۴ ، ۱۲:۳۸
محمد جواد
شـاه ما شـاه است و نامش مرتضاسـت/ در دو عالم شاه ما شیر خداسـت

شاه ما را بر همه شاهان، شهی است/ شاه ما بر جمله شاهان، پادشـاست

غیر او دیگر تو خود شـاهی مدان/ غیر حق بر هر که می نازی خطاسـت

شـاه ما آن شه که نامش حـیدر است/ بر همه شاهان یقین فرمانرواســت

شـاه شـاهـان جـهان، از ما طلــب/ شـاه جـن و انــس و شـاه اولیاســـت

گنج حق در سـینه آن شـاه دان/ باب علمـش گر همی خوانم، رواســـــت

شـاه سـلطانان عالــم چون علیـــــست/ یادگار مصطفای باصفاســــت

جمــله شاهان عالـم، سر به سر/ بر در این شــاه ما همچون گداســــت


۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۹ مهر ۹۴ ، ۲۰:۴۷
محمد جواد